ПРО НАС

Ця інформація призначена для тих, хто бажав би знати, що і хто стоїть за торговою маркою Pryanik. У двох словах - все дуже просто, хоча і одночасно складно.
Pryanik, це подружня пара, яка у 2013 році вирішила пошити для себе шкіряні вироби, які були б стильні, індивідуальні, функціональні і прості. Вироби, які тоді не пропонував ринок, але вони полегшили б і прикрасили наше життя. Здавалося б, чого простіше? Але тут і почалися складнощі.
Адже для того, щоб потрібна річ побачила світ, її треба придумати, потім промальовувати, підібрати потрібну шкіру, нитки, фурнітуру, розробити технологію виготовлення, а потім кроїти, шити, збирати. Деякі операції доводиться проробляти ще, а то й неодноразово. І тільки потім Pryanik здійснює випробування нового речі на собі, після чого йде усунення помилок, прорахунків, які були вочевидь на етапі концепту. Часом на цьому етапі доробок все доводитися починати з нуля. Потім вже йде робота тестерів, в ролі яких виступають друзі. І тільки після усунення зауважень і побажань останніх, розробляється чистовий техпроцес і виріб потрапляє на полицю магазину «Всі свої», що на Хрещатику у Київі. Це складнощі, які не впадають зору. Але вони не зупиняють Pryanik. Як і не зупиняє Pryanik власне кредо, реалізувати, яке надзвичайно важко і воно полягає у тому, щоб всі вироби обов'язково вписувалися у формат унісекс.
Не змінює Pryanik і ще одному кредо - все вироби повинні бути ручної роботи. Почавши свою творчість на дому з японського ножа для різання шкіри і підкладки для цієї операції, Pryanik потихесеньку обростав обладнанням і інструментом: там знадобився потрібний ручний прес, щоб проколупнути ідеальний отвір, тут не обійтися без спеціальної швейної машинки для специфічної технологічної стрічки, яку ніколи не побачить споживач. Це були складні кроки в мандрівкі за якістю, стилем, індивідуальністю. Зробивши ці перші кроки, Pryanik встав на довгий, важкий і, разом з тим, цікавий шлях, який може вважатися ключовим слоганом українського бренду: Pryanik - це прості складні речі.
Наша команда
Всі члени команди працюють спільно над усіма проектами. Ми зібрали дружну команду з професіоналів своєї справи.
 • Горчинський Андрій
  Founder / Designer
 • Гудзова Світлана
  Creative Director / Founder
 • Лідія
  Seamstress
 • Наталія Петрівна
  Technologist
Зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом. Ми будемо раді новим ідеям і відповімо на Ваші запитання:
E-mail: horch.andrey@gmail.com
Телефон: +380 63 955 53 80
Соцсети: Facebook | Instagram