Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Варіанти доставки
(введіть Місто)
(введіть номер відділення або адресу для доставки)
Чи потрібно вам передзвонювати для уточнення дати відправки?
Payment method

ПРО НАС

Ця інформація призначена для тих, хто бажав би знати, що і хто стоїть за торговою маркою Pryanik. У двох словах - все дуже просто, хоча і одночасно складно.
Pryanik, це подружня пара, яка у 2013 році вирішила пошити для себе шкіряні вироби, які були б стильні, індивідуальні, функціональні і прості. Вироби, які тоді не пропонував ринок, але вони полегшили б і прикрасили наше життя. Здавалося б, чого простіше? Але тут і почалися складнощі.
Адже для того, щоб потрібна річ побачила світ, її треба придумати, потім промальовувати, підібрати потрібну шкіру, нитки, фурнітуру, розробити технологію виготовлення, а потім кроїти, шити, збирати. Деякі операції доводиться проробляти ще, а то й неодноразово. І тільки потім Pryanik здійснює випробування нового речі на собі, після чого йде усунення помилок, прорахунків, які були вочевидь на етапі концепту. Часом на цьому етапі доробок все доводитися починати з нуля. Потім вже йде робота тестерів, в ролі яких виступають друзі. І тільки після усунення зауважень і побажань останніх, розробляється чистовий техпроцес і виріб потрапляє на полицю магазину «Всі свої», що на Хрещатику у Київі. Це складнощі, які не впадають зору. Але вони не зупиняють Pryanik. Як і не зупиняє Pryanik власне кредо, реалізувати, яке надзвичайно важко і воно полягає у тому, щоб всі вироби обов'язково вписувалися у формат унісекс.
Не змінює Pryanik і ще одному кредо - все вироби повинні бути ручної роботи. Почавши свою творчість на дому з японського ножа для різання шкіри і підкладки для цієї операції, Pryanik потихесеньку обростав обладнанням і інструментом: там знадобився потрібний ручний прес, щоб проколупнути ідеальний отвір, тут не обійтися без спеціальної швейної машинки для специфічної технологічної стрічки, яку ніколи не побачить споживач. Це були складні кроки в мандрівкі за якістю, стилем, індивідуальністю. Зробивши ці перші кроки, Pryanik встав на довгий, важкий і, разом з тим, цікавий шлях, який може вважатися ключовим слоганом українського бренду: Pryanik - це прості складні речі.
Наша команда
Всі члени команди працюють спільно над усіма проектами. Ми зібрали дружну команду з професіоналів своєї справи.
 • Горчинський Андрій
  Founder / Designer
 • Гудзова Світлана
  Creative Director / Founder
 • Лідія
  Seamstress
 • Наталія Петрівна
  Technologist
Зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом. Ми будемо раді новим ідеям і відповімо на Ваші запитання:
E-mail: horch.andrey@gmail.com
Телефон: +380 63 955 53 80
Соцсети: Facebook | Instagram